Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GENERAL REALITY a.s.

Podnikejte s námi v realitách.

Obchodník s nemovitostmi.

referenční číslo: 5872169F | aktuálnost: 23. 9. 2016

Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme.

Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme našim klientům vždy „něco navíc“.

V roce 2016 jsme oslavili kulatých 10 let úspěšného působení na českém realitním trhu. Jsme hrdí na to, že službami, které tvoří pilíře naší činnosti – zprostředkování prodeje, pronájmu, prodeje nového bydlení (development) a financování, dokážeme opakovaně a dlouhodobě realizovat obrat v tržních cenách nemovitostí každoročně přesahující 500.000.000,-Kč. Našimi klienty jsou individuální zájemci, developerské skupiny, banky, logistické společnosti, správci nemovitostí i bytová družstva.

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici seniorního obchodníka na naši centrálu, na Václavské náměstí.

Hledáme toho, kdo chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti. Důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita, schopnost organizace, ochota na sobě tvrdě pracovat a hledat nová řešení.

Co u nás budete dělat:
• Budete zodpovědni za celý obchodní proces – od úplného počátku, čili nabrání nemovitosti (na prodej či pronájem), přes zajišťování prohlídek s klienty, zprocesování doplňkových služeb (hypotéky, stěhování, design…), až po úspěšné dotažení prodeje.
• Především však neustále komunikovat

Nabízíme:

Co můžete za odměnu získat:
• Individuální odměňovací systém zohledňující Vaše vlastní tempo, který není založený pouze na výsledcích, ale především na Vaší aktivitě – dáme Vám fixní finanční jistotu do začátku v kombinaci s motivačním provizním systémem, který v čase a dle dosažených výsledku roste.
• Nádherné zázemí a reprezentativní prostory našich kanceláří na Václavském náměstí.
• Individuálně nastavený rozvojový program, který je kombinací pravidelného školení od našich nejlepších kolegů z praxe společně s možnostmi koučingu a denní podpory.
• Notebook, telefon, fotoaparát.
• Plnou podporu služeb převodce a advokáta společnosti.
• Plnou marketingovou podporu ihned od počátku spolupráce.
• A spoustu pracovních i životních zkušeností!

Chcete-li si zajistit úspěšnou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude nasluchat, bude Vás podporovat a který ví, čeho chce dosáhnout - jste na správném místě.

Rozhodněte se.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail