Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol.s r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10927360789 | aktuálnost: 8. 11. 2016

24.10.2016/ Kontakt: telefonicky na čísle 800 100 110 (infolinka zdarma) v době PO-PÁ 8-17 hodin nebo emailem: zuzana.kumbarova@adecco.com
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou kabelů, vodičů a drátů pro automobilový průmysl, nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ PRACOVNÍCI - místo výkonu práce Mikulov
NABÍZÍME:
- hodinová mzda ve výši 73,80 Kč
- příplatky (noční 17 Kč/hod., odpolední 6,87 Kč/hod., víkend 10 %, přesčas 50 %
Bonusy
- výkonnostní bonus až do výše 1 308,80 Kč/měsíc
- docházkový bonus 1 802 Kč/měsíc
Další benefity
- příspěvek na dopravu, dle vzdálenosti bydliště až 150Kč / 1 odpracovaný den
- 25 dní dovolené
- příspěvek na závodní stravování (55 % z ceny oběda)
- třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6)
- práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenost ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou
NÁPLŇ PRÁCE:
- manuální práce ve stoje u výrobních linek (montáž, lisování, pájení, lepení)
- kontrola výrobků
- na vybraných montážních linkách i obsluha strojů

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení nebo přechod na kmenového zaměstnance firmy Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o..

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha