Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bodycote HT s.r.o.

Operátoři velínů montážních linek

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11165900764 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Světový lídr v oboru tepelného zpracování kovů,
hledá pro svůj závod v Brně-Slatině pozici:

Pomocná operátorka/kontrolorka kvality
(práce velmi vhodná pro ženy!)

Popis pozice:
Kontrola a příprava vsázek (zaškolíme)
Vyplňování výrobní dokumentace (zaškolíme)
Obsluha jednoduchých zařízení

Požadujeme:
Odpovědnost, pracovitost a spolehlivost
Ochotu se učit - všechno Vás naučíme, ale musíte chtít
Práci v 12h směnách nepřetržitého provozu
Úspěšným kandidátům/kandidátkám nabízíme:
Hlavní pracovní poměr ve stabilní, perspektivní, nadnárodní společnosti
Mzdové ohodnocení - po zapracování až 100 czk/h, + speciální příplatky za směnnost
Všechny příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí
Další benefity - čtvrtletní prémie, stravenky, penzijní připojištění
Práce ve společnosti rodinného typu (celkem 34 lidí), v zdraví neškodlivém prostředí

Pracoviště: Tuřanka 112, 627 00 Brno (areál CTParku Černovické Terasy), MHD blízko závodu
Datum nástupu:
po dohodě, nejlépe ihned
Kontakt:
email: brno@bodycote.com
Těšíme se na Vás!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 100 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha