Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Montér výtahových systémů

referenční číslo: 11354 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte zkušenosti s montážemi výtahů nebo zdvihacích zařízení? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost, která je lídrem ve svém oboru? Láká Vás pozice MONTÉR VÝTAHOVÝCH SYSTÉMŮ v jihomoravském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis

Mezinárodní, rozvíjející se společnost hledá kandidáta na pozici:

MONTÉR VÝTAHOVÝCH SYSTÉMŮ (20 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Montáže výtahů v regionu
  • Technický servis v místě pracoviště
  • Cestování v rámci jihomoravského kraje
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikování s kolegy v týmu

Požadujeme:

  • SŠ/SOU v oboru elektro
  • Praxe s montážemi výtahů min. 2 roky
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Další zajímavé firemní benefity
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha