Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič

referenční číslo: 58037550 | aktuálnost: 02.05.2017

TASY s.r.o.

TASY s.r.o. přijme řidiče skupiny C a E + profesní průkaz. V případě , že jste držitelem oprávnění skupiny C , rozšíření na skupinu E zajistíme .
Jedná se o vnitrostátní dopravu.

Řidič

Náplň práce

Řidič kamionu. (vnitrostátní doprava)

Práce s nejmodernější technikou.

Požadujeme

Přijmeme řidiče skupiny C + profesní průkaz

Flexibilita, spolehlivost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

Nabízíme práci ve stabilní firmě působící 25 let na trhu. Včetně veškerého sociálního zázemí a jistot.

Odpovídající cestovní náhrady .
Pro držitele oprávnění skupiny C zajistíme rožšíření na skupinu E

25dní dovolené

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 358, Mokrá-Horákov, 66404

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní