Typ nabídky

Minimální mzda

Manager objektu - osobní správce

referenční číslo: 580239C5 | aktuálnost: 04.10.2016

Mgr. Zuzana Mazurovová

Pro zavedenou středně velkou společnost zabývající se správou nemovitostí – rezidencí v Praze - hledáme člověka na pozici facility manager objektu. Sídlo společnosti je v Praze 1 Staré Město

Náplň práce

Správa objektů rezidenčního charakteru:
Koordinace komunikace mezi výborem společenství vlastníků a ředitelem společnosti
Příprava podkladů pro jednání výboru společenství a vedení společnosti
Příprava a koordinace činností při odstraňování provozních problémů, reklamací, dalších nestandardních situací
Jednání s klienty - v češtině a nebo v angličtině - řešení různých problémů souvisejících s užíváním pronajatých bytů a jejich součástí
Jednání s dodavateli, kontrola kvality dodávek, kontrola dodržování dodavatelských smluv
Výběrová řízení, tvorba objednávek a kontrola faktur
Podíl na strategii péče o nemovitosti, podíl na rozhodování
Podřízenost vedoucímu oddělení správy nemovitostí

Požadujeme

- Právní a ekonomické povědomí
- Anglický jazyk – na střední úrovni – schopnost domluvit se
- Komunikační a organizační předpoklady
- Schopnost řešit konflikty, charismatická osobnost
- Samostatnost, loajalita, aktivita, důslednost

Nabízíme

- HPP
- Motivační odměňování
- Příjemný kolektiv spolupracovníků

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 1 - Staré Město

Region: Praha

Obor: Management, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: správce objektu, manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita