Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr rozvoje kvality dodavatelů

referenční číslo: 11985 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi z oblasti kvality? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a rádi byste jej využívali v zaměstnání při komunikaci s dodavateli? Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost na pozici INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis

Perspektivní strojírenská společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ (30-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
  • řízení dodavatelských reklamací
  • analýza výroby problémových dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů
  • provádění kontrol a auditů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu cestovat po Evropě
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • podporu při relokaci – firemní byt
  • příspěvek na dojíždění, firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
  • možnost využití cizích jazyků
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha