Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Selectrona s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10250400796 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Místo výkonu práce: Teplická 440, 417 23 Košťany
Náplň práce:
o Tvorba a odzkoušení měřicích programů v požadovaných termínech a ve spolupráci s dalšími odděleními (např. Weth, Wenzel, Quick Scop, Keyence)
o Koordinace a realizace projektu měření výrobku od prvního vyrobeného dílu až po jeho uvedení do sériové výroby
o Analýza proveditelnosti nových návrhů
o Stanovení strategie měření ve spolupráci se zákazníkem - stanovení počtu měřených rozměrů ve výkresové dokumentaci v souladu s platnými normami a technologickými požadavky
o Vystavování zkušebních protokolů pro interní potřeby úprav nástrojů, ve spolupráci s oddělením konstrukce
o Vývoj víceúčelových upínacích prostředků pro sériové měření, ve spolupráci s oddělením konstrukce
o Další vzdělávání v oblasti optické, dotykové, CT a laserové techniky měření
o Zdokonalování techniky měření a kontinuální zlepšování procesů v měřicí laboratoři
Požadavky na pracovní místo:
- Ukončené obchodní nebo technické vzdělání
- Víceleté profesní zkušenosti s plánováním výroby a zkušenosti s řízením lidských zdrojů
- Jistá práce s běžnými aplikacemi MS Office
- Dobré znalosti angličtiny slovem a písmem, znalosti němčiny výhodou
- Dobré technické znalosti
- Velký smysl pro odpovědnost, týmová práce a komunikační schopnosti
- Samostatný a strukturovaný způsob práce
Požadavky na pozici:
o Min. SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou a víceletá praxe v oblasti zpracování kovů/plastů
o Dobré znalosti v oblasti 3D souřadnicového měření a běžných technik měření
o Znalosti z oblasti řízení kvality a nástrojů kvality
o Silné povědomí o kvalitě
o Vysoká míra zodpovědnosti
o Schopnost týmové práce
o Dobré komunikační schopnosti
o Min. základy NJ
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: marie.pohankova@selectrona.com nebe telefonicky na čísle: 417 966 720.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha