Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwarzmüller s.r.o.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7206910754 | aktuálnost: 23. 7. 2016

SVÁŘEČ KOROZIVZDORNÝCH OCELÍ (NEREZ) - náplň práce: čtení a použití technických podkladů, stanovení pracovních kroků, prostředků a metod, sestavování jednotlivých částí výrobku, vyrovnávání, polohování, upínání apod., svařování včetně úpravy konečných svárů. Požadavky: vyuč. ve strojírenském oboru, platné svářečské oprávnění pro svařování korozivzdorných ocelí, praxe na stejné nebo podobné pozici min. 1 rok, samostatnost, pečlivost, odpovědnost. Mzda od 24000,- Kč dle zkušeností, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, nadstandardní finanční bonusy v případě dobrých hospodářských výsledků společnosti. Předem tel. domluvit schůzku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail