Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

APROFES,s.r.o.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9857310721 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Náplň práce: zodpovědnost za proces budování, udržování a rozvoje systému jakosti, správa a řešení reklamace, provádění interních a externích auditů a kontrola dokumentace, kontrola mezioperační a finální výroby, kontrola a schvalování expedice, kontrola a schvalování vstupních materiálů, sledování atestace produktů a správa jejich dokumentace, spolupráce s výrobou, plánovačem, expedicí a konstrukcí.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru, zkušenost s řízením kvality min. 3 roky, zkušenost v oboru zakázkové strojírenské výroby, naprostou samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost, znalost AJ na komunikativní úrovni.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, samostatnou a zodpovědnou pozici, velmi motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe, firemní benefity, diety, příspěvek na stravování.
Místo výkonu práce: Býkev 84, 276 01 Mělník (45 km severně od Prahy).
Kontakt: pí Dytrichová (PO - PÁ od 8:00-16:30), strukturované životopisy zasílat e-mailem.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha