Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MAS Frýdlantsko, z.s.

Specialisté pro tvorbu vzdělávacích programů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11197220706 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Náplň práce:
- Organizace přípravy a zpracování MAP (Místní akční plán rozvoj vzdělávání) pro území ORP Frýdlant - zajištění aktivit a výstupů projektu při dodržení harmonogramu projektu, plnění akčního plánu, plnění komunikační strategie ve vztahu k partnerům a cílovým skupinám, organizace aktivit a jednání Řídícího týmu a pracovních skupin
- Koordinace zpracování MAP
- Koordinace vzdělávacích akcí podle Plánu vzdělávání
- Hodnocení procesu zpracování MAP
- Administrace projektu podpořeného z OP VVV, zpracování monitorovacích zpráv, zajištění publicity
Podrobnou pracovní náplň najdete zde: http://bit.ly/28IIIW9
Informace o projektu najdete na www.mapfrydlantsko.wordpress.com.
Požadujeme:
- Prokázané vzdělání nebo praxe v projektovém řízení – znalosti a dovednosti odpovídající popisu
kvalifikačního standardu Manažer projektu v Národní soustavě kvalifikací (63-007-R)
- Prokázané zkušenosti se strategickým nebo akčním plánováním
- Zkušenosti se zapojením dotčené veřejnosti do procesů strategického nebo akčního plánování
- Zkušenosti v oblasti vzdělávací politiky nebo z prostředí pro vzdělávání dětí do 15 let
- Pečlivost, zejména v administrativní oblasti (monitoring, evidence)
- Vedení agendy projektů v ISKP2014+, na sdílených Google dokumentech a platformě Podio
- Schopnost komunikovat jak osobně, tak elektronickou formou (skype, hangouts)
- Samostatnost, flexibilitu, motivovanost k práci v dané oblasti
Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu určitou v rozsahu 0,5 pracovního úvazku (20 hod./týden) se zkušební dobou 3 měsíce a s možností rozšíření na 1,0 úvazku a na dobu neurčitou v případě realizace dalších vzdělávacích projektů
- Pružnou pracovní dobu
- Pracoviště a zázemí kanceláře ve Frýdlantě s možností práce z domova
PRŮBĚH VÝBĚRU: Na uvedený mail zašlete, prosím, strukturovaný životopis a motivační dopis do 19.8.2016, 14:00. Vybrané uchazeče požádáme o zpracování písemného úkolu a pozveme na pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha