Typ nabídky

Minimální mzda

Technický poradce SW

referenční číslo: 57A171FD | aktuálnost: 29.01.2018

Median

Jsme stabilní česká společnost působící déle než 20 let v oblasti výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software – MEDIAN, s.r.o. . Zabýváme se také vývojem nových technologií na pomezí SW a elektrotechniky. v současné době hledáme do týmu oddělení podpory uživatelů SW kolegu /kolegyni na pozici TECHNICKÝ PORADCE SW. Jsme menší kolektiv, kde každý zná každého, a všichni táhneme za jeden provaz. Máme chuť dělat zajímavé věci, a pokud jste na tom stejně, hledáme právě Vás.

Náplň práce

Náplň práce:

- komunikace s klienty,
- školení uživatelů,
- testování vyvíjeného SW,
- tvorba dokumentace (také v AJ),
- telefonická podpora uživatelů,
- servisní výjezdy po Praze.

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání,
- AJ komunikativně,
- dobrou znalost Windows a MS Office,
- ochotu se stále učit,
- spolehlivost.

Nabízíme

- dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti,
- možnost osobního a odborného růstu v týmu odborníků,
- mladý a přátelský kolektiv,
- odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif, po 2 letech ve společnosti dovolená navíc atd.)

Místo pracoviště: Praha 9, Dolní Počernice

Nástup: ihned

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 160.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Místo pracoviště: Národních hrdinů 73, Praha 9 - Dolní Počernice, 198 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: support IS

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita