Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

BI specialist

referenční číslo: 4474 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste zkušený datový analytik? Je oblast data warehouse a business intelligence Vaší doménou? Ovládáte angličtinu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti? Staňte se právě Vy naším kolegou

Stabilní a zavedená společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici:

BI SPECIALIST (50 - 60. 000,- Kč)

Náplň práce

  • analýza datových struktur a modelů
  • vývoj nových řešení
  • práce v agilním prostředí
  • řešení problémů s databázemi
  • optimalizace výkonu databází
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • zkušenost s oblastí data warehouse a BI
  • znalosti technologií OLAP a BI reportingu
  • pokročilá znalost jazyka SQL
  • inovativní přístup
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • bonusy a odměny
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti, relax zóna
  • jazykové a odborné kurzy
  • příležitost cestovat a dál se vzdělávat
  • práce v menším týmu
  • využívání špičkových technologií
  • práci v prestižní společnosti
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha