Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik (-mpb-)

referenční číslo: 57827732 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- prohlídky, opravy, revize a pohotovost
- provádění veškerých druhů oprav automatických vstupních systémů včetně prevence na území celé republiky a Slovenska
- různé servisní práce
- komunikace s provozovateli instalací

Požadujeme

- SOU/SŠ v oboru elektro
- praxi v oblasti servisu automatických dveří, výtahů, eskalátorů výhodou
- odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. alespoň §5
- -komunikativnost, prozákaznický přístup, osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
- ŘP sk. B s praktickými zkušenostmi
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- odpovědnou a samostatnou práci u zákazníků
- zázemí úspěšně výrobně-obchodní společnosti
- profesní a odborný růst
- dobré platové a pracovní podmínky
- veškeré náhrady v souvislosti s cestováním dle zákona

Místo pracoviště: okr. Blansko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity