Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik logistiky - manipulant, prostějov

referenční číslo: 10320 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Máte již za sebou pracovní zkušenost v oblasti logistiky, skladů z výrobních společností a zkušenosti s řízením VZV nebo logistického vláčku?

Pak pokud jste z okolí Prostějova, hledáme právě Vás Pošlete nám svůj životopis, ve kterém můžete tyto zkušenosti doložit, a na jeho základě Vás již sami kontaktujeme ohledně detailů pozice:

TECHNIK LOGISTIKY - MANIPULANT (až 18.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení logistického vláčku a vysokozdvižných vozíků a zásobování výroby
  • Fyzická manipulace s materiálem a jeho naskladňování
  • Role spojky mezi výrobou a skladem
  • Pravidelné inventury, práce v informačním systému
  • Starost o odpadové hospodářství

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti logistiky alespoň 1 rok z výrobní firmy
  • SOU/SŠ vzdělání
  • Oprávnění na vysokozdvižný vozík
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze
  • Fyzickou zručnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Stabilní práci v zázemí zahraniční firmy
  • Dotované stravování
  • Systém profesního rozvoje
  • Záruku platební morálky ze strany firmy
  • Firemní akce
  • Práci v Prostějově

Mzda: 14 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha