Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Microtherm CZ s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11331720712 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup).
Náplň práce: dohled nad dodržováním technologických postupů výroby; tvorba - úpravy pracovní a výrobkové dokumentace; vedení technologických zkoušek při vývoji a inovaci produktů; úzká komunikace se zákazníky/partnery, řešení otázek kvality výroby, atd.; vedení statistik o výrobním procesu; technická podpora výroby a nové projekty; sledování materiálových a strojních trendů, návštěvy veletrhů/dodavatelů/zákazníků.
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (zaměření na plasty výhodou); praxe v oboru technologie manuální montáže nebo výroby; nutná znalost NJ, výhodou znalost AJ; schopnost odborně vést obsluhy výrobního zařízení a montážních dělníků; znalost analytických postupů výhodou (např. DoE); komunikativnost, samostatnost, flexibilita, schopnost práce v kolektivu; znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B.
Zaměstnavatel nabízí: příspěvek na stravování, služby firemního právníka, atd.
Kontakt - p. Stanko Pavel, e-mail: pavel.stanko@microtherm.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v Polici nad Metují od 10:00 hod. do 12:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail