Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní technolog

referenční číslo: 12750 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Máte dobrou angličtinu, ale práce ve velkých mezinárodních společnostech Vás neláká? Chcete práci, která bude rozmanitá a zajímavá? Láká Vás oblast farmacie a máte chuť se neustále učit a zdokonalovat se?

Máme pro Vás dobrou zprávu – hledáme přesně Vás Ryze česká společnost působící v oblasti farmacie rozšiřuje svůj tým a hledá nového pracovníka na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG (OD 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • práce ve farmaceutické výrobě
  • řešení technický a technologických problémů
  • implementace nové technologie do výroby
  • spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (přírodověda/technika)
  • angličtinu komunikativně slovem i písmem
  • zkušenosti z farmaceutické výroby VÝHODOU
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • rozmanitou práci v malé české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • účast na odborných kurzech a školeních
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování
  • místo pracoviště: Jihočeský kraj

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha