Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr v automotive

referenční číslo: 11468 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Považujete sám sebe za leadera a Vaše praxe ve vedení lidí to může potvrdit? Máte zkušenosti jako vedoucí osoba ve výrobě a dokážete svůj tým správně motivovat?

Pak splňujete základní požadavky na vedoucí pozici do firmy, která hledá schopné leadery do výroby v oblasti automotive. Zašlete nám svůj životopis

MISTR v AUTOMOTIVE (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu operátorů v konkrétních sekcích výroby
  • Plánování a organizace práce, zajištění pravidelné údržby
  • Podílení se na stálém zefektivňování výroby – úprava výroby dle principů Lean manufacturing
  • Personální agenda – zaškolování, motivace, zajištění naplnění potřeb týmu aj.
  • Rozjíždění prvních sérií produktů a garance jejich kvality dle standardů firmy

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky na vedoucí pozici ve výrobě
  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Osobnost leadera, který dokáže dobře motivovat svůj tým
  • Zkušenosti z oblasti automotive jsou výhodou
  • Zkušenost s aplikací metod Lean production výhodou

Nabízíme:

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Individuální systém odměn
  • Osobnostní růst v expandující pobočce
  • Stabilní pozice v mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na stravování aj.
  • Místo výkonu práce: okres Uherské Hradiště

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha