Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

CAD konstruktér

referenční číslo: 11424 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Jste absolventem SŠ či VŠ se zaměřením na strojírenství?
Baví Vás řešení konstrukčních návrhů?
Ovládáte CAD programy a chcete se neustále zdokonalovat?

Pak stačí jediné, zaslat nám SVŮJ životopis

Výrobní společnost příjme do svých řad posilu na pozici: CAD KONSTRUKTÉRA

Náplň práce

  • Zpracování výkresové dokumentace
  • Komunikace ohledně technických specifikací
  • Řešení konstrukčních návrhů
  • Inovace

Požadujeme:

  • SŠ či VŠ vzdělání se strojírenským zaměřením
  • Znalost CAD programů
  • Praxi na pozici konstruktéra – VÝHODOU
  • Technickou zdatnost a ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Výpomoc s ubytováním
  • Místo výkonu práce: okres Kutná Hora

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha