Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

RM-S FINANCE, s.r.o.

Přepážkoví konzultanti v peněžnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11403520791 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Pracovní náplň: Pracovní náplní jsou komplexní makléřské služby pro klienty, sjednávání smluv se zákazníky a přijímání pokynů k obchodním transakcím klientů. Příjem a výdej hotovosti a získávání nových klientů z řad registrovaných zájemců o služby Fio banky.

Požadujeme:středoškolské vzdělání, základní znalost kapitálových trhů,reprezentativní vystupování a prodejní schopnosti,uživatelská znalost Internetu a MS Office,samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení,znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:šanci na seberealizaci,práci v mladém týmu ve stabilní finanční skupině,odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů,příležitost pro končící studenty hledající praxi ve finanční sféře.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

RM-S FINANCE, s.r.o., Drahomíra Kakrdová, drahomira.kakrdova@fio.cz, +420 731 196 777

Odpovědět na inzerát