Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CHRIŠTOF, spol. s r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11337550703 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., největší průmyslová prádlena v České Republice, hledá expedientku s nástupem ihned nebo dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
počítání jednotlivých sortimentů, třídění prádla dle druhu a rozměrů, kompletace a expedice vypraného prádla dle objednávek

POŽADAVKY:
min. výuční list, pracovitost a zodpovědnost k práci, pečlivost, manuální zručnost, pohotovost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, zkušenosti z oblasti expedice nebo obchodu výhodou, ne však podmínkou

NABÍZÍME:
odpovídající finanční ohodnocení, příspěvky na dopravu do zaměstnání, dovolenou, Vánoce a zdravotní péči, stravenky zdarma v hodnotě 55 Kč/den, 5 týdnů dovolené, měsíční příspěvek za bezabsenční docházku, práci v přátelském kolektivu a další.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v českém jazyce, s poznámkou, o jaké pracovní místo se ucházíte.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 500 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha