Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior specialista účtování závazků s němčinou

referenční číslo: 11277 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Mezinárodní společnost v Praze hledá novou posilu do svého týmu. Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Tak nám pošli svůj životopis

Významná německá společnost hledá do svého týmu šikovného nováčka na pozici:

JUNIOR SPECIALISTA ÚČTOVÁNÍ ZÁVAZKŮ s NĚMČINOU

Náplň práce

  • účtování přijatých faktur a dobropisů v systému SAP
  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • řešení problémových faktur
  • tvorba reportů a práce v Excelu
  • příprava zaregistrovaných faktur k platbě

Požadujeme:

  • znalost němčiny na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • zkušenost s programem SAP – výhodou
  • předchozí praxi na obdobné pozici - výhodou
  • komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dny volna navíc
  • stravenky
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • roční odměny
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha