Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Jihlava

Specialista kvality

(referenční číslo: 6-30-208151/JD)

Hledáme odborníka z oblasti kvality, který bude koordinovat celý proces. Lokalita Třebíčsko. Velká výzva pro nadšence, kteří mají chuť dát do pořádku „tradiční“ výrobu.

Vaše denní povinnosti:
zodpovědnost za systém řízení kvality
sestavování reportů o kontrole a údržba těchto záznamů
podílení se na realizaci nových projektů
jednání v rámci pravomocí při procesech kontroly
implementace nových metod řízení kvality

Požadujeme:

  • technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením lidí
  • plánování, organizace
  • samostatnost, schopnost řešit problémy

Nabízíme:

Benefity:
Možnost podílet se na restrukturalizaci společnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání