Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Account manager - bez AJ - zajímavé

referenční číslo: 56FD8006 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Profil firmy:
Naším klientem je významná společnost, zabývající se zprostředkovatelskou činností.

V tuto chvíli na více volných pracovních míst hledáme vhodné kandidátky a kandidáty.

Náplň práce:
- komunikace se stávajícími a případnými potenciálními klienty (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu firmy, následná podpora klienta)
- spolupráce se zkušenými kolegy, prohlubování znalostí
- komunikace s klienty firmy - telefonická, e-mailová, osobní v sídle firmy
- evidence dokumentů v CRM systému, reporting

Kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení, možnost profesního růstu, profesionální vedení, poradenství, po zapracování pružnou pracovní dobu.

Požadujeme:
- min. SOU/ SŠ vzdělání - vhodné i pro aktivní absolventy
- dobré komunikační schopnosti, cílevědomost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- nástup možný Ihned, případně dle dohody s kandidátem

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky přímo u klienta.

Nabízíme:
- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze a Brně
- Fixní Plat + bonusy, možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
- moderní a atraktivní pracovní prostředí, práci v příjemném pracovním týmu
- velmi dobré a profesionální vedení
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Místo pracoviště: Praha nebo Brno

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha