Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

hotels & restaurants Krumlov s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10744620743 | aktuálnost: 11. 1. 2017

Kuchař/ka - vzdělání nižší střední odborné a vyšší, praxe v oboru. Požadujeme: zodpovědnost, zájem o gastronomii, chuť učit se novým věcem. Pracoviště Český Krumlov, Hotel Latrán / Leonardo. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned. Mzda od 17.000,-- - 25.000,--Kč hrubého, zaměstnanecké stravování, prostředí moderní restaurace, přátelský kolektiv, profesionální školení, kurzy, možnost ubytování. Kontakt: Jakub kulhavý nebo Petra Alexová, chef@restaurant-krumlov.cz, backoffice@hotely-krumlov.cz. Ověřeno 9.1.2017.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 17 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

hotels & restaurants Krumlov s.r.o., Jakub kulhavý nebo Petra Alexová, chef@restaurant-krumlov.cz, backoffice@hotely-krumlov.cz.

Odpovědět na inzerát