Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Asistent oddělení logistiky

(referenční číslo: 4-13-206626/JD)

Máš zájem o pozici v oblasti logistiky a komunikace v anglickém jazyce Ti nedělá problém?
Nabízíme Ti příležitost stát se členem v mezinárodní logistické společnosti. v případě Tvého zájmu se přihlas na pozici "ASISTENT ODDĚLENÍ LOGISTIKY"

Náplň práce:

  • zajištění přepravy dle požadavků zákazníků
  • zpracování podkladů k objednávkám týkající se přepravy
  • vedení příslušné administrativy, zpracování měsíčních uzávěrek
  • komunikace se zástupci ostatních oddělení
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • min.1 rok praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka (min. úroveň B2) – denní komunikace v mluvené i psané podobě
  • pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint
  • výborné organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

Benefity:

  • 13. a 14. plat
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní akce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Zaměstnání