Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, předního výrobce elektroniky, hledáme nové pracovníky na pozici pomocného pracovníka ve skladu.

Skladník - práce s počítačovým příslušenstvím

referenční číslo: 5844 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, předního výrobce elektroniky - Flextronics International s.r.o., hledáme nové pracovníky na pozici pomocného pracovníka ve skladu. Jedná se o práci v dvousměnném provozu v Černé za Bory, svou povahou je práce vhodná spíše pro muže, a to i bez kvalifikace a vzdělání. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- příjem, výdej zboží
- manipulace s materiálem
- účast na inventurách
- skladování materiálu

Požadujeme:

- pracovitost
- průkaz na VZV výhodou, ne však podmínkou
- fyzickou kondici

Nabízíme:

- práci ve stabilní a uchazeči žádané společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- odpovídající mzdové ohodnocení
- osobní ohodnocení dle pracovních výkonů, příplatky dle ZP
- dvousměnný provoz
- stravenky v hodnotě 70 Kč za každý odpracovaný den již během zkušební doby
- dobrou dostupnost pracoviště

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha