Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RegioJet a.s.

Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10975460761 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Pracovní náplň:
" řízení HDV a úkony při vedeni vlaku i posunu vždy v souladu s platnou legislativou na dráze a vnitřními opatřeními RJ;
" aktívní spolupráce na organizaci drážního provozu se složkami SŽDC a dispečerem RJ;
" operativní řešení mimořádných situací v dopravě metodicky ve spolupráci se strojvedoucími RJ, stevardy RJ i složkami SŽDC a ČD v souladu s platnou legislativou na dráze i pracovního práva;
Očekáváme:
" průkaz způsobilosti k řízení HDV
" ředchozí praxi na pozici strojvedoucího
" zdravotní a psychologickou způsobilost
Nabízíme:
" zázemí jedné z nejdynamičtějších českých společností
" motivující mzdové ohodnocení
" při dobrých výkonech možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
" příležitost k seberealizaci
" příležitost podílet se na rozběhu nových projektech
" nástup dohodou
benefitní portál, sleva na produkty společnosti, věrnostné odměny

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha