Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrokonstruktér (junior senior)

referenční číslo: 8740 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte nové pracovní výzvy v oblasti konstrukcí? Hovoříte anglicky? Chcete pracovat pro významného výrobce elektronických a mechatronických komponentů a v této společnosti se dále vzdělávat a růst?

Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám

Zahraniční výrobní firma rozšiřuje svůj tým a pro nové projekty hledá pro svůj závod na Berounsku a do svého vývojového centra v Praze - Zličín posily týmu:

ELEKTROKONSTRUKTÉR (JUNIOR - SENIOR)

Náplň práce

  • konstrukční návrhy, vývoj a inovace software a hardware společnosti
  • práce v 3D programech – CATIA V5
  • podílení se na projektech
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programování C, mikroprocesorové aplikace
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici - velká výhoda, juniory zaškolíme

Nabízíme:

  • velice zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost kariérního postupu
  • možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (mezi Prahou a Plzní) nebo Praha - Zličín

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha