Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční controller

referenční číslo: 564D0487 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních děl ze skla, včetně zakázkové osvětlovací zařízení, skleněných uměleckých děl a která sdružuje pravost českého skla s jedinečným designem, kvalitou zpracování a inovativních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční controller.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• Přímou praxi v oboru min. 3 roky
• Znalost ve finančním účetnictví, mezinárodních finančních standardech a výkazech
• Zkušenosti v oblasti manažerského účetnictví, nastavení systému reportingu, tvorby BSC
• Analytické myšlení
• Zkušenost s prací MS Excel, zkušenost s podnikovým ERP a MS Office
• Zkušenost v práci s IT systémech pro podporu controllingu
• Perfektní komunikaci v anglickém jazyce

Náplň práce:
• Spolupráce na finančním plánu firmy
• Definování standardů manažerského účetnictví
• Rozvoj standardizace systému controllingu a reportingu
• Spolupráce při implementaci SW nástrojů/nového ERP
• Komunikace s účetním oddělením zahraničních poboček

Nabízíme:
• Možnost pracovat v náročném a inspirujícím prostředí architektury, designu a luxusních produktů s odkazem tradičního českého řemesla
• Perspektivu v rostoucí firmě
• Přímou komunikaci s pobočkami po celém světě
• Být součástí mladého a přátelského kolektivu
• Možnost rozhodovat samostatně
• Zajímavé pracovní podmínky
• Možnost účastnit se zahraničních projektů mimo ČR (nepravidelně)
• Místo výkonu práce: Nový Bor

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské