Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby - AJ nebo NJ

referenční číslo: 2409 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Máte praxi s vedením výroby? Jste schopni se vnitrofiremně domluvit v AJ nebo NJ? Potom pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku

Zavedená zahraniční společnost hledá do svého managementu zkušeného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY - AJ NEBO NJ

Náplň práce

  • vedení pracovníků ve výrobním provozu
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu za danou skupinu
  • zavádění nástrojů štíhlé výroby ke zvyšování celkové produktivity
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • analýzy a reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • min. 2 roky praxe s vedením týmu ve strojírenství
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • znalost metod a nástrojů Lean Managementu
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • možnost seberealizace na vedoucí pozici
  • zázemí společnosti s tradicí
  • moderně vybavené pracovní prostředí
  • jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha