Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Supervizor výroby

referenční číslo: 10540 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Jste člověk, který je schopný pracovat samostatně a máte zkušenosti s vedením týmu? Není vám cizí prostředí automobilového průmyslu?

Pak hledáme právě vás

Stabilní mezinárodní společnost v Plzeňském kraji hledá vhodného kandidáta na pozici:

SUPERVIZOR VÝROBY (30 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace práce, dozor nad plněním výroby
  • Organizace práce v kooperaci s ostatními výrobními odděleními
  • Reportování denních cílů
  • Zajištění zaučení nových zaměstnanců
  • Znalost pravidel BOZP a dohled nad jejich dodržováním
  • Spolupráce při náboru nových operátorů
  • Komunikace v týmu

Požadujeme:

  • SŠ technického typu výhodou
  • Praxe na pozici mistra výroby 2 roky, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Znalost MS Office – uživatelská úroveň
  • Člověka schopného pracovat samostatně s organizačními dovednostmi

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Místo výkonu práce: Tachovsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha