Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Charita Valašské Meziříčí

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10772210744 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Požadujeme: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní, příp. pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (dle zák. č. 108/2006Sb.) Kurz pracovníka v sociálních službách je nutno absolvovat nejpozději do 18 měsíců od data nástupu. Praxe v sociálních službách výhodou
Náplň práce: zajišťování a poskytování přímé péče pobytové služby Domova pro seniory dle § 49 a Odlehčovací služby dle § 44 zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Pracovník vykonává činnosti spočívající v pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, nácviku jednoduchých denních činností, posilování životní aktivizace, udržování základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb. Podílí se na vypracování spisové dokumentace v souladu s požadavky metodik práce a Standardů kvality sociálních služeb, zachovává mlčenlivost o osobních a citlivých údajích.
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu a v moderním prostředí zrekonstruovaného domova pro seniory, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, roční odměny a další. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě nesplnění požadavku na vzdělání pracovní poměr na dobu určitou. Po dohodě možnost práce na zkrácený úvazek.
První kontakt: Obsah přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů. Bližší inforamce podá Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. 603 549 618, e-mail: jana.rihakova@valmez.charita.cz. Písemné nabídky zasílejte na e-mail: jana.rihakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Ve vaší žádosti uvádějte prosím celý název pracovní pozice, která je uvedena v názvu inzerátu.
ověřeno 16.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 750 - 14 350 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Charita Valašské Meziříčí, Bc. Erika Moščáková, erika.moscakova@valmez.charita.cz, +420 776 111 238

Odpovědět na inzerát