Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SLAVIA INVEST a.s.

Podnikoví právníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11089770702 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Místo výkonu práce: Litovelská č.p. 1340/2c, Olomouc.
Naše společnost hledá do svého týmu absolventa/ku právnické fakulty nebo právníka/právničku s praxí na plný pracovní úvazek s místem výkonu práce v Olomouci. Pracovní náplní bude především příprava smluvní dokumentace, právní poradenství v oblasti občanského a obchodního práva a komunikace s úřady/soudy.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, chuť učit se novým věcem, znalost AJ výhodou, pokročilá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel), aktivní energický přístup k práci, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce, odborné zaškolení, příjemný a přátelský pracovní kolektiv, možnost osobního a profesního rozvoje, motivující finanční ohodnocení. Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis s fotografií a motivačním dopisem POUZE na email: sotornikova@slaviainvest.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail