Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice kontroly kvality – Rychnov nad Kněžnou

referenční číslo: 560FB394 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Příležitost právě pro Vás.
Hledáme pracovnice na pozici kontroly kvality v úspěšné výrobní francouzské společnosti. Nabízíme dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, propracovaný bonusový systém, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou. Je to pro Vás lákavá nabídka? Dej nám o sobě vědět. ABSOLVENTY ZAŠKOLÍME.

Náplň práce

Náplň práce
• vstupní a výstupní kontrola výrobků
• vizuální kontrola lakových vad

Požadujeme

• trestní bezúhonnost
• dobrý zrak
• zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou
• ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

• stabilní zaměstnání
• dlouhodobá spolupráce
• čistá práce v klidném nehlučném prostředí

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy