Typ nabídky

Minimální mzda

Operation manager Tachovsko

referenční číslo: 560C8752 | aktuálnost: 24.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Člen top managementu – vrcholová řídící pozice
- Zodpovědnost za řízení manažerů oddělení Engineering, Údržba, Kvalita, Výroba, Logistika
- Řídi a koordinuje svěřená oddělení, řeší problémy napříč odděleními, rozhoduje o řešení aktuálních problémů
- Jedná se zákazníkem ve vyšších stupních eskalačních řízení, v problematických oblastech; vyjednává s obchodními partnery
- Podílí se na strategickém řízení firmy (např. spolupráce na projektu výstavby nové výrobní haly) a strategickém plánování
- Optimalizuje využití výrobních kapacit a lidských zdrojů
- Analyzuje, zefektivňuje a implementuje procesy ve svěřených odděleních
- Úzce spolupracuje a komunikuje se zahraničním vedením
- Vedení, rozvoj a motivace manažerů svěřených oddělení

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického směru
- Praxe na řídící pozici technického zaměření min. 5 - 10 let (provozní, výrobní, technický ředitel)
- Pokročilá znalost práce na PC
- Aktivní pokročilá znalost anglického a německého jazyka (musí být oba)
- Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
- Manažerské (motivace, rozvoj podřízených, vedení porad, delegování,…) a komunikační dovednosti
- Strategické myšlení a řešení problémů
- Schopnost efektivního plánování a organizace práce, prezentační dovednosti, ochota přinášet inovace
- Integrita, četnost, loajalita, samostatnost, aktivní přístup k práci, týmová spolupráce, vyzrálá osobnost
- Řid. Průkaz sk. B

Nabízíme

- atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
- zázemí stabilní společnosti
- bonusy za řádnou docházku
- bonusy za produktivitu a kvalitu závodu
- příspěvek na pojištění odpovědnosti
- 5 týdnů dovolené
- mzdové příplatky nad rámec ZP
- stravenky, závodní stravování
- profesní vzdělávací kurzy
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Tachovsko

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské