Typ nabídky

Minimální mzda

Sekratářka/Asistentka - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

referenční číslo: 560025F3 | aktuálnost: 06.02.2017

CIUR a.s.

Firma CIUR a.s.
Výrobní závod Pražská 1012, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.
Obsazuje pro sekretariát ředitele společnosti pozici:

Náplň práce

Požadujeme: - SŠ, VŠ vzdelání - znalost AJ a NJ (slovem i písmem) podmínkou - spolehlivost, samostatnost a zodpovednost - obchodní korespondence, komunikacní a organizacní schopnosti, samostatnost, fl exibilitu - velmi dobrou znalost práce na PC - RP sk. B. Nabízíme: - práci na hlavní pracovní pomer - velmi dobré mzdové podmínky - zamestnanecké benefi ty - zázemí firrmy s 25 letou tradicí

Místo pracoviště: Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, sekretářka, asistent/ka ředitele

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita