Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AVORELHEM s.r.o.

Ostatní všeobecné sestry se specializací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11289480704 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Ortodontická asistentka, stomatologická sestra - vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.9.2016, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 16.000,-- - 26.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Do našeho týmu hledáme člověka s ochotou a schopností se efektivně učit. Nutností je manuální zručnost, technicky orientované myšlení, samostatnost, kladný vztah k dětem a příjemný projev. Mimo mzdu nabízíme nadstandardní dovolenou, vstřícnou pracovní dobu, individuální přístup. Požadujeme: práce s PC. Anglický a německý jazyk vítán. Kontakt: p. Mehler, tel: 608 236 172, e-mail: luten@post.cz (Prosím o zaslání strukturovaného CV společně s krátkým motivačním dopisem).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail