Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

E LINKX a.s.

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11183110795 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

Více o nás na www.elinkx.cz
Email: kariera@elinkx.cz

Hledáme posilu do našeho týmu, který se zabývá vývojem logistického informačního systému (např. pro společnost PPL).

Popis pozice:
Primární zodpovědnost v následujících oblastech:
- zavádění nových technologických trendů do vývojářské komunity společnosti
- zavádění architektonických a implementačních standardů a vzorů do vývojářské komunity společnosti
- revize a refactoring části existujících zákaznických řešení při jejich zásadním rozvoji
- interní technologický konzultant

Přímá účast / spolupráce v následujících oblastech
- spolupráce se zákazníkem při analýza a definice požadavků na rozvoj produktu či služby
- detailní technický design nových SW projektů vč. odhadů pracnosti (implementační části) řešení
- dohled a participace na vlastní implementaci řešení
- technická spolupráce při plánování a realizaci (typicky integračních) testů,

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oboru IT, v roli senior SW developera / SW architekta
- znalost technologického pozadí (nejen) technologií Microsoft (především C#, .NET, ASP .NET, WCF, MS SQL, cloudových řešení, ..)
- schopnost vedení týmu vývojářů a organizace jejich práce
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- analytické schopnosti a systematické myšlení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

E LINKX a.s., Ing. Lucie Králová, HR manažer, kariera@elinkx.cz