Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor nových projektů

referenční číslo: 11968 | aktuálnost: 29. 10. 2016

Máte zkušenosti se zaváděním nových produktů do výroby a hledáte novou profesní výzvu? Jste organizačně schopný a domluvíte se anglicky nebo německy? Láká Vás práce na pozici KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ v Jihomoravském kraji? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme

Prosperující výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ (35-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • koordinace zavádění nových produktů do výroby
  • plánování výroby nových produktů, práce v SAP
  • tvorba časového harmonogramu, kontrola plnění termínů
  • řešení problémů u nových přípravků a nástrojů
  • spolupráce s technologií, konstrukcí i nákupem

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • organizační schopnosti, systematické myšlení
  • schopnost řešit problémy, komunikativnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prosperující společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • odborné vzdělávání a školení
  • možnost závodního stravování
  • jazykové kurzy a další benefity
  • místo výkonu práce: jižně od Brna

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha