Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Výpomoc v obchodě - mzda až 100 Kč/hod.

referenční číslo: 6449 | aktuálnost: 22. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, známý hypermarket v Českých Budějovicích, hledáme vhodné kandidáty na pozici "Pokladní". Brigáda je vhodná téměř pro každého, a to ať už pro ty, kteří hledají brigádu na krátký čas, nebo pro všechny ostatní, kteří chtějí stabilní, dlouhodobý přivýdělek. K výběru jsou ranní a odpolední směny, kterou odsloužíte závisí na Vašich časových možnostech a domluvě. Nástup je možný ihned.

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST VÝPLATY MZDY KAŽDÝ TÝDEN - odměnu za odpracované směny obdržíte již následující týden na Váš bankovní účet.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce z hotovostní/bezhotovostní platbou
- úklid oddělení
- manipulace se zbožím

Požadujeme:

- platný potravinářský průkaz
- čistý trestní rejstřík
- věk nad 18 let

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- mzdu 90 Kč/hod. příplatky za víkendy a svátky
- zaučení a další spolupráce dle domluvy
- možnost pravidelné měsíční, nebo týdenní výplaty mzdy

Místo pracoviště: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail