Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní konstruktér - stroje a zařízení (chemické, potravinářské a farmaceutické provozy)

referenční číslo: 474 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.
Pro posílení a rozšíření týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

- Příprava a zpracování projektové dokumentace (dispozice zařízení, potrubí, specifikace materiálu)
- Spolupráce při vytváření strojně - technologických schémat
- Spolupráce při zpracování dokumentace pro výběr dodavatele (náčrtky aparátů, dispoziční výkresy, specifikace materiálu)
- Úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
- Spolupráce při dodávání a uvádění - najíždění do provozu
- Účast na projednávání se zákazníkem, kontrolních dnech
- Spolupráce při interní koordinaci projektů
- Možné služební cesty

Požadujeme

- SŠ, VŠ vzdělání - strojního zaměření - stroje a zařízení
- Praxe v oblasti projektování prostor pro chemické, potravinářské a farmaceutické provozy je výhodu
- Práce na PC (3D software (AutoPlant nebo jiný S3D SW, MS Office)
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- Anglický jazyk - aktivní znalost je velmi vítaná
- Samostatnost, organizační schopnosti
- Zodpovědnost

Nabízíme

- Zázemí stabilní a prosperující společnosti
- Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
- Moderní neformální pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního růstu

Informace o pracovním místě:
- Místo výkonu práce – Praha
- Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita