Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ARROW International CR, a.s.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11384530713 | aktuálnost: 7. 9. 2016

• Náplň práce: Samostatné vedení mzdové evidence pro stanovený okruh zaměstnanců. Výpočet mezd zaměstnanců a spolupráce na měsíční mzdové závěrce. Příprava podkladů pro odvod pojistného, daní a dalších srážek. Zajištění podkladů pro výplatu dávek NP pro OSSZ. Komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, ÚP apod.). Provedení ročního zúčtování daní z příjmů ze závislé činnosti zaměstnanců. Součinnost při vypracování statistických výkazů. Vydávání potvrzení zaměstnancům. Příprava podkladů na základě zákonných vyžádání (soudy, exekuce, apod.)
úzká spolupráce s personálním oddělením.• Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru. Min. 3 roky praxe na pozici mzdová účetní. Orientace v pracovně-právní legislativě i souvisejících účetních a daňových zákonech. Znalost prostředí SAP výhodou. Odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost.• Nabízíme: Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající platové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí. Nástup dle dohody.• Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na email: klara.pokorna@teleflex.com nebo na adresu společnosti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail