Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Valašské Meziříčí

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10884640728 | aktuálnost: 17. 8. 2016

ZDRAVOTNÍ SESTRY PRO CHARITNÍ DŮM POKOJNÉHO STÁŘI VE Valašské Bystřici
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: Vzdělání SŠ zdravotní, všeobecná sestra s platnou registrací (odborná způsobilost k výkonu povolání bez odborného dohledu).Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, empatický přístup k seniorům, úcta k životu v jakékoliv podobě, organizační schopnosti, sociální cítění, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži, bezúhonnost. Komunikační schopnosti. Řidičský průkaz sk. B. VÝHODOU: praxe v oboru. 12 hod. směny.
Náplň práce: Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, poskytovanou v Charitním domě pokojného stáří ve Valašské Bystřici.
Podílení se na rozvoji metod sociálně - zdravotní práce a aplikaci nejnovějších poznatků z psychologie, zdravotnictví, pedagogiky a práva. Podílení se na metodické a koncepční činnosti.
První kontakt: Jana Řiháková, vedoucí CHDPS Valašská Bystřice, tel. 603 549 618,
email: jana.rihakova@valmez.charita.cz. Písemné nabídky zasílejte průběžně na email:
jana.rihakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Podrobné info na našich www stránkách.
ověřeno 16.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 190 - 17 250 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail