Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrikář - i absolventi

referenční číslo: 12758 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Máte zkušenosti z pozice elektrikáře? Nebo jste ukončili školu a uvažujete jak správně začít svou kariéru v oboru elektro? Pak by tato nabídka mohla být určena přímo Vám

Mezinárodní společnost obsazuje pozici: ELEKTRIKÁŘ - i ABSLOVENTI

Náplň práce

  • elektro údržba strojů a strojních zařízení
  • podílení se na preventivní i nárazové údržbě
  • asistence při nájezdu nových výrob
  • pravidelná údržba strojů a zařízení dle předem stanoveného plánu
  • řešení problémů spojených se servisní činností

Požadujeme:

  • OU/ SOU/ SŠ elektro
  • praxi - výhodou – možnost uplatnění ABSOLVENTA, vyhláška 50
  • ochotu pracovat pouze na ranní směny
  • dodržování stanovených technologických postupů
  • samostatnost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • nástup možný ihned
  • možnost profesního i osobního růstu
  • přístup k moderním technologiím
  • práci jen na ranní směny
  • místo výkonu práce: Valašsko

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha