Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Ekonom podnikových financí

referenční číslo: 7961 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte ekonomický background a zkušenost v oblasti podnikových financí a zaměstnavatel v podobě zahraničního koncernu, který působí v jedné z nejvíce progresivních oblastí průmyslu, pro Vás představuje tu pravou příležitost pro seberealizaci a kariérní růst?

Jste na takovou příležitost vybaven/a i jazykově a denní komunikace v anglickém jazyce pro Vás není žádnou překážkou?

Příležitosti jako tato se neobjevují každý den. Využijte ji ihned zasláním Vašeho životopisu, ideálně v ČJ i AJ, a ucházejte se o významnou pozici v rámci ekonomického úseku:

EKONOM PODNIKOVÝCH FINANCÍ (až 36.000 Kč)

Náplň práce

  • Komplexní účetní agenda v rámci výrobního podniku
  • Sestavování a prezentaci finančních výkazů účetní závěrky dle IFRS
  • Další činnosti v rámci controllingu v týmu pod finančním manažerem
  • Sestavování a analýza budgetu – vyhodnocování výstupů a hledání příležitostí pro zefektivnění
  • Plánování, kontrola a práce v informačním systému

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomické
  • Praxi v oblasti podnikových financí (preferenčně ve výrobní firmě)
  • Anglický jazyk (min. B1-B2)
  • Pokročilou znalost MS Office (předně Excel)
  • Znalost daňové legislativy a celková orientace v českém systému účetnictví

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení dle relevantní praxe (až 36.000 Kč)
  • Příležitost ve firmě vyrábějící moderní technologie například pro největší světové automobilové koncerny
  • Aktivní využití jazyka v rámci mezinárodní společnosti a další vzdělávání v této oblasti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (dotované stravování aj.)
  • Lokalita pracoviště: Prostějovsko

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Slovensko

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha