Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér hydraulických prvků

referenční číslo: 55488383 | aktuálnost: 02.05.2017

GLENTOR s.r.o.

Glentor s.r.o. je členem odborné sekce Hydraulika a pneumatika při České strojnické společnosti, která je současně řádným členem Evropské komise pro hydrauliku a pneumatiku CETOP. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Pro naše pracoviště v sídle firmy v Praze hledáme pracovníky na pozice:

Náplň práce

- zpracování technické dokumentace pro výrobní a servisní program společnosti
- stanovení technických podmínek pro vlastní výrobky
- správa a evidence technické dokumentace
- zpracování technických podkladů pro inovace výrobního programu
- trvalá práce v 3D SW pro projektování a konstrukci (např. SolidWorks)

Požadujeme

- vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru
- praxe v oboru hydraulické systémy výhodou
- samostatnost
- zodpovědnost
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- podmínkou znalost projektování v 3D SW (např. SolidWorks) – možno i doškolit
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v obchodní činnosti vítána

Nabízíme

- po zaškolení samostatnou pozici v technickém oddělení firmy
- perspektivu trvalého odborného a profesního růstu
- konkurenční platové podmínky

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita