Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SPORTEN, a.s.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11162600727 | aktuálnost: 26. 7. 2016

Z důvodu posílení kolektivu přijmeme zaměstnance na pozici provozní údržbář, elektrikář. Popis práce: údržbářské práce, údržba a opravy strojů a elektroinstalací v celém objektu firmy. Pracovní doba 7,5 hod/1směna, jednosměnný provoz + pohotovost. Uvedené mzdové rozpětí- hrubá mzda je orientační, bez příplatku za pohotovost. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, znalost § 6 vyhl. 50/1978 Sb.. Praxe vítána. Nabízíme: výhodné stravování - oběd/12,-Kč, 25 dní dovolené, 1x zdarma využití našeho sport.centra: sauna,squash,rekondiční posilovna,masáže a příspěvek na penzijní připojištění (spoření).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail