Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Techničtí a odborní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10566050727 | aktuálnost: 28. 7. 2016

spolupráce na vývoji produktů na základě potřeb záklazníků, spolupráce na optimalizaci receptur, sledování trendů, inovací, legislativních změn v oboru potravinářství/krmivářství, spolupráce a podpora prodeje a marketingu, spolupráce na přípravě vzorků a při jejich výrobě, spolupráce na přípravě výrobních technických specifikací a jejich udržování podle zákaznických potřeb, ve spolupráci s útvarem vývoje produktů odpovědnost za vývoj, udržování a aktualizaci receptur na základě specifikací schválených klienty pro udržení vysoké výrobní efektivity a nízkých nákladů, min. SŠ vzdělání v oboru potravinářství, potravinářská technologie, anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s kolegy ze zahraničí), pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, nabízíme: zajímavou práci v mezinárodní společnosti, benefity, motivující finanční ohodnocení, kontakt tel. nebo e-mail


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail