Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PENAM, a.s.

Pekaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11219090714 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Místo výkonu práce: Martinovská č.p. 3290/46a, Ostrava - Martinov

V případě zájmu kontaktujte na email.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

Požadujeme:
Střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe v oboru pekař/ cukrář/ kuchař
Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
Základy práce na PC
Čistý trestní rejstřík
Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, fyzická zdatnost

Náplň práce:
Provádí obsluhu pecí, sleduje a řídí průběh pečení, spolupracuje s mísičem a obsluhou dělicích strojů. Vede evidenci HACCP. Vede evidenci a provádí předání výrobků manipulantovi. Provádí průběžný úklid a sanitaci.

Benefity:
Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, firemní akce, zvýhodněné volání

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 600 - 21 400 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PENAM, a.s., Petra Krejčová, personalista, krejcovap@penam.cz, +420 596 949 561